ZAJÍMAVOSTI

NOVÉ PROJEKTY V PŘÍPRAVĚ

Připravujeme pro vás nové rezidenční projekty ve velice zajímavých lokalitách Prahy.
Více

BEST OF REALTY 2018

Projekt REZIDENCE POD SKÁLOU získal 2. místo v kategorii větší rezidenční projekty ve 20. ročníku soutěže „NEJLEPŠÍ Z REALIT - BEST OF REALTY 2018“.
Více

BEST OF REALTY 2017

Projekt VILLA ATRIUM BUBENEČ získal 1. místo v kategorii rezidenční projekty v 19. ročníku soutěže „NEJLEPŠÍ Z REALIT - BEST OF REALTY 2017“.
Více

BEST OF REALTY 2015

Projekt REZIDENCE TROJSKÉ VÝHLEDY získal v kategorii rezidenční projekty prestižní ocenění v 17. ročníku soutěže NEJLEPŠÍ Z REALIT - BEST OF REALTY 2015.
Více

zjistěte více
byty přímo u metra

ZATIŠÍ ROKYTKA

Rezidenční projekt ZATIŠÍ ROKYTKA se nachází v Praze 9 - Vysočanech v docházkové vzdálenosti od stanice metra B-Kolbenova, v nově vznikající lokalitě - Čtvrť Emila Kolbena. Bytové domy jsou umístěny na jižní svah nad říčkou Rokytkou. Nabízejí se nádherné výhledy do okolní zeleně. VE VÝSTAVBĚ


zjistěte více
byty v parku

REZIDENCE POD SKÁLOU

Projekt REZIDENCE POD SKÁLOU (ul. U Pekařky) se nachází na výjimečném místě v lokalitě Prahy 8 - Libeň. V 5-ti viladomech obklopených zelení je naplánováno celkem 78 bytů o velikostech 1+kk až 4+kk. Ideální rodinné bydlení v přírodě a přitom v dosahu centra. ZKOLAUDOVÁNO